حمل و نقل و برگشت سفارشات

نحوه تحویل گرفتن سفارش :

- لازم به ذکر می باشد نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال الو مارکت کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

- در صورتی که کالای سفارش داده شده کفش میباشد ، برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارید، استفاده فرمائید.

- لازم است در مناطق تحت پوشش الو مارکت تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- در صورت ارسال کالاهای گروه سوپر مارکت، لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری نمائید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- هزینه ارسال سفارشات توسط معیارهای تعین شده به نسبت مبلغ خرید و وزن گروه کالایی یا مناطق تحت پوشش میتواند شامل هزینه یا رایگان باشد.

- در صورتی که شما در شهرها و مناطق تحت پوشش الو مارکت نیستید ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی   4   روز کاری تحویل شما خواهد گردید.

- هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی  پست محاسبه میگردد.

 کالاهای سنگین و حجیم
cms-img
  • شامل موارد زیر:

یخچال فریزر، ساید بای ساید، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولر آبی، کولر گازی، کتابخانه های حجیم، پیانو، میز تلویزیون، مبلمان و ...

- باربری تنها مسئول تحویل سفارش می باشد و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط کادر نصب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی و نظیر آن) تنها باید توسط  نصاب مجاز انجام گیرد. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس حاصل نماید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

- روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ می باشد و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل  2  روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

- سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. "این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."

 

 ساعات و زمان تحویل سفارشات
- سفارشات مشتریان بر اساس زمان و تاریخ ثبت شده در پروفایل مشتری به مامور ارسال تحویل و به دست مشتری خواهد رسید.
 
محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد