Alloomarket

هنر صرفه جویی در زمان و راه حال نوین برای خرید

خرید اینترنتی:

همهٔ ما بارها برای خرید مایحتاج روزمره زندگی به فروشگاه‌های مختلف مراجعه و کالاهای موردنیاز خود را با پرداخت هزینهٔ آن‌ها خریداری کردیم. اتفاقی که در دنیای مجازی بخصوص در یک دهه اخیر توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده، خرید اینترنتی محصولات و خدمات است.توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.که خرید از الو مارکت یکی از دیگر از این تجارب می باشد.

به این تعریف توجه کنید: هرگاه فرایند سفارش به‌صورت آنلاین و تحویل کالا از طریق سرویس تحویل انجام گرفت و هرگاه سفارش به‌صورت مجازی و تحویل آن به‌صورت دانلود بود ( مانند: فیلم های آموزشی و خرید نرم افزار) به آن فروش اینترنتی گفته می‌شود.

  • بررسی، انتخاب و خرید اسان
  • صرفه جویی در زمان
  • تحویل به موقع و درب منزل

معرفی الو مارکت

cms-img

الو مارکت مرکز فروش انلاین و منبع نقد و بررسی تخصصی کالا در کشور ایران، شهر تهران می باشد. که شامل کروه های مختلف کالا مانند سوپرمارکت، کالای دیجیتال، پوشاک و سایر موارد دیگر با تنوعی چشمگیر در الو مارکت عرضه می شود.

مشتریان در فروشگاه الو مارکت پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

نماد اعتماد

“الو مارکت از دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه می باشد.
 

اهداف

از اولویت‌های الو مارکت، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید مشتریان. برای تیم الو مارکت بسیار مهم است که کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به صورت صحیح و با دقت بالا و به راحتی انتخاب کنند. تیم الو مارکت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی قبل، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.>”
 

خرسندیم از اینکه الو مارکت را انتخاب و به ما اطمینان نمودید.

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد