حمل و نقل و برگشت

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه الو مارکت بوسیله اتوماسیون ارسال مناسب، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

نحوه ارسال کالا از سوپرمارکت آنلاین | الو مارکت | در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری میباشد، (در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان و روش ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد، هماهنگی های لازم در شرایط خاص از طرف انبار توزیع الو مارکت صورت می پذیرد)

مناطق تحت پوشش در شهر تهران:

محله تهرانسر و خلیج فارس در مناطق 21 و 18 تهران فاز اول پوشش دهی می باشند.

1-پیک الو مارکت: ارسال، بسته به انتخاب مشتری از طریق پیک الو مارکت صورت می پذیرد، زمان تحویل سفارش بسته به محدود جغرافیایی و انتخاب نوع ارسال بین 1 الی 2 ساعت کاری زمان میبرد.

2-پیک خارج از محدوده پوشش مناطق در تهران: ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک و تعرَفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است و نیز زمان ارسال آن حداکثر تا 24 ساعت کاری می باشد.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان الو مارکت، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت، همچنین چنان چه قصد دارید سفارش خود را در بازه زمانی معینی دریافت کنید می‏‌توانید بازه زمانی مناسب برای تحویل گرفتن سفارش خود را هنگام ثبت آن در قسمت توضیحات در مرحله اطلاعات سفارش، اعلام کنید. الو مارکت همه تلاش خود را می‏‌کند تا سفارش حدود ساعت درخواستی به دست شما برسد.


محصولات پرفروش

تولید کننده‌ها